טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

מה נאכל בפסטיבל?

נובמבר 14, 2019 - נובמבר 16, 2019

אנחנו מזמינות אתכם, אוהבי ואוהבות הכנת האוכל, לקחת חלק בפסטיבל על ידי פתיחת הלב.

לבוא, לא כדי לעשות קופה, אלא כדי להיות שותפים לרוח הנדיבות של הפסטיבל. להקים דוכן ולמכור אוכל תוך שמירה על מחירי נדיבות: עד 5 ש"ח לכוס שתייה, עד 15 ש"ח למנת אוכל (מדובר על מנה משביעה, לא על נקניקייה בלחמניה). מבדיקות שערכנו עם שפים מקצועיים עולה שלא תפסידו. והיי, תרוויחו נתינה ומפגשים משמחים!
ההמלצה שלנו היא להתארגן יחד ולהקים שוק אוכל בוואדי במהלך הפסטיבל או בחלקו, ולהאכיל באהבה את אלפי האנשים שצפויים להגיע לכאן מכל הארץ. התארגנות כזאת כבר מתחילה. כמובן שתצטרכו לדאוג לניקיון ולפינוי האשפה.
ורק עוד בקשה: מינימום שימוש בכלים חד- פעמיים בבקשה!
פרטים נוספים, כאן  [email protected]

ועוד תשובה לשאלה "מה נאכל בפסטיבל" היא שכולנו, כל באות ובאי הפסטיבל, נביא כיבוד לאירועים! ונחלוק באהבה!

ש. מה?? אני אמורה לבוא לדרך הנדיב עם כיבוד ועם כלים רב פעמיים??
ת. את מוזמנת. אבל חשוב לנו שנייה להסביר למה.
דרך הנדיב מבקש לפרק את התבנית של ספק-לקוח, שבה יש אמן שמופיע מול קהל, מדריכה שמובילה קבוצה בסיור, מרצה או פרפורמרית שתפקידו היחיד של הקהל שלהם הוא לקנות כרטיסים ולמחוא כפיים. זו תבנית חד-סטרית שיש בה צד נותן וצד מקבל.
הרצון שלנו בדרך הנדיב הוא להפוך את כולנו מקהל פסיבי לציבור שותף, יוצר, אחראי ונדיב. זרימה רב-סטרית, שאומרת ש"נדיבות" ו"חינם" זה לא אותו דבר (נדיבות הרבה יותר שווה, ברור).
כיבוד וכלים רב פעמיים הם הצעה אחת, יחסית פשוטה, כי לאכול כולם צריכים. ולשמור על הפלנטה גם כולם צריכים. אבל יש אינספור דרכים לתת! האמירה השגורה "מי שנותן מקבל" היא אמירה נכונה, אבל כשעוסקות בנתינה היא דווקא החלק המובן מאליו. זו אמירה שבאה לשווק את הנתינה מתוך תחושת מחסור, תחושה שמגובה על ידי התרבות שלנו, תרבות שבודקת תמיד "מה ייצא לי מזה", ו"איך אני לא יוצא פראייר".
מבחינתנו השאלה היותר מעניינת היא דווקא "מה אני נותן.ת". כי זו שאלה שמניחה שפע, מניחה שלכל אחת ואחד יש מה לתת.

אז מה את מביאה?
מה אתה מחלק?
איך את מבטאת את הנדיבות שלך?
מה הדרך שלך להשתתף?

צילום: אילן שריף

אוכל

פרטים

התחלה:
נובמבר 14, 2019
סיום:
נובמבר 16, 2019
אירוע קטגוריה:

מקום

וואדי אזור השיקשוק, האורנים
HaOranim 18
Pardes Hana-Karkur, Israel
+ מפת גוגל

אחר

סוג החלל
חוץ
אפשרויות נוספות
ארוע נגיש, ידידותי לבעלי חיים, ידידותי למשפחות וילדים
חובה לאשר
אני מתחייב שהארוע מבוטח באופן מתאים ולא יהיו לי דרישות בעניין זה כלפי מארגני הפסטיבל

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Unknown column 'wp_postmeta.meta_value' in 'field list']
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS DISTINCT wp_posts.*, MIN(wp_postmeta.meta_value) as EventStartDate, MIN(tribe_event_end_date.meta_value) as EventEndDate FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta as tribe_event_end_date ON ( wp_posts.ID = tribe_event_end_date.post_id AND tribe_event_end_date.meta_key = '_EventEndDateUTC' ) WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'tribe_events' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-success' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-failed' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-schedule' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-pending' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-draft') ORDER BY EventStartDate DESC, wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 200

עד עכשיו

322

אירועים