טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

במה פתוחה – מחול ומוזיקה

נובמבר 15, 2019 בשעות 12:30 - 14:30

אירוע במה פתוחה
מחול- מסע לנפש האדם.
'מסע לנפש האדם' היא יצירה שמורכבת מקטעי סולו במחול וקטעי וידאו שמוקראים בהם שירים על ידי נשים שונות. הקטעים הללו עוסקים במערכת היחסים החשובה והראשונית שלנו ביותר בכל יום חיינו – האדם אל מול עצמו, לפני שהוא יוצא החוצה ופוגש את העולם.
ההתמודדות האישית שלך עם עצמך ועם החוויות שמזמן לך העולם קודמת לכל. לא תמיד אפשר לעשות סדר בכל הבלאגן הפנימי, אך בהחלט אפשר לנסות לרקוד אותו החוצה בעזרת מוסיקה ולדבר אותו במלים חשופות.

חלק מקטעי המחול החדים והסוערים מבוססים על כך שבבחינות הבלט, בגיל הילדות, אומרים לך שתקבלי חמש נקודות בונוס אם תחייכי ולא תרקדי בפנים קפואות. בין אם יש אמת בכך ובין אם לאו (עד היום לא הצלחתי לגלות), הנקודה היא שבטווח הארוך, את אינך לומדת הבעות פנים, אלא רק לחייך, גם כשבא לך לצרוח ובפנים הכל שורט, לא משנה איך עלית לבמה או מה קרה לך באותו יום באינטראקציה עם אנשים אחרים. 'חמש נקודות על חיוך' הוא הסערה שאת מנסה לכלוא בפנים, ומה שזולג החוצה כשהסכרים שלך נפרצים מול אנשים.
הקטעים הרכים יותר מגיעים בנקודה שבה את צריכה ללמוד לסלוח לעצמך, לפני שתסלחי לעולם ולפני שתסלחי לאחרים, ולחייך או להרגיש גם אם זה לא ירצה אחרים וגם אם לא יזכה אותך בנקודות מול העולם. חייכי, אך רק אם את באמת רוצה מבפנים. כשהמוסיקה מתגלגלת אל תוך הריקוד היא מתחילה בעיבוד מוסיקלי לאחד הקטעים היפים ביותר שנכתבו על חיפוש של חום וקרבה – 'הכניסיני תחת כנפך' של ח.נ. ביאליק בעיבוד של עמית ויינר.
ריקוד וכתיבה: טל גרמיזה.
מוסיקה: עמית ויינר ועוד קטעים נבחרים.
צילום ועריכת וידאו: טל גרמיזה, עידן אסלן.
בהמשך האירוע: מוזיקה- "קרישנה בפרדס"
מופע של מוזיקה ומחול הודי קלאסי,
האמנים:
עפרה אבני – חליל בנסורי
יאניס זאניס (יוון) – טבלה
שירה וויטמן – ריקוד הודי

www.bangoura.co.il

מוסיקה, רב תחומי, תנועה ומחול

פרטים

תאריך:
נובמבר 15, 2019
זמן:
12:30 - 14:30
אירוע קטגוריות:
, ,
אתר
http://www.bangoura.co.il

המארגנ/ת

רחל בנגורה
טלפון
054-5715489
דוא״ל
bangoura@netvision.net.il

אחר

סוג החלל
חלל ציבורי
אפשרויות נוספות
ארוע נגיש
חובה לאשר
אני מתחייב שהארוע מבוטח באופן מתאים ולא יהיו לי דרישות בעניין זה כלפי מארגני הפסטיבל
שמכם המלא
רחל בנגורה
האימייל שלכם שנוכל לחזור אליכם
[email protected]
מספר הנייד שלכם במקרה שצריך לתקשר עמכם טלפונית
054-5715489
(חובה למלא)תיאור הארוע בתכניייה עד 12 מלים בלבד
במה פתוחה ליוצרים במחול ובמוסיקה, שעתיים של שלל מופעים בסטודיו ומחוץ לו. יש להודיע על הגעה בטלפון.

מקום

המושב 44, בית בנגורה
המושב 44
פרדס חנה כרכור, 37105 Israel
+ מפת גוגל
טלפון
054-5715489
אתר
www.bangoura.co.il

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Unknown column 'wp_postmeta.meta_value' in 'field list']
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS DISTINCT wp_posts.*, MIN(wp_postmeta.meta_value) as EventStartDate, MIN(tribe_event_end_date.meta_value) as EventEndDate FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta as tribe_event_end_date ON ( wp_posts.ID = tribe_event_end_date.post_id AND tribe_event_end_date.meta_key = '_EventEndDateUTC' ) WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'tribe_events' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-success' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-failed' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-schedule' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-pending' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-draft') ORDER BY EventStartDate DESC, wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 200

עד עכשיו

322

אירועים