טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

הריקוד הזוגי – זוגיות ומיניות בעידן החדש הרצאה ושיח עם דורית בר

נובמבר 23, 2018 בשעות 10:00 - 12:00

הריקוד הזוגי – זוגיות ומיניות בעידן החדש הרצאה ושיח עם דורית בר זוגיות ומיניות בעידן החדש הם נושאים רלבנטיים מאד לכולנו.

בתקופה שבה רבים ורבות שואלים שאלות על מבנה היחסים, על מיניות ועל תשוקה, עולה צורך להקשיב לשאלות הבאות: מהו הריקוד הזוגי וכיצד תנועה של צד אחד ביחסים משפיעה על האחר? מהי התנועה הטבעית שמתקיימת בין תקשורת אינטימית רגשית לתקשורת אינטימית אירוטית ומינית? האם עידן המונוגמיה הסתיים? האם פוליאמוריה היא אופנה חולפת או שמא צורה "מפותחת" יותר למימוש אינטימי ומיני? כיצד נוכל, נשים וגברים, לממש את עצמנו באופן מלא ברמה האינטימית, המינית והרגשית? האם תשוקה מינית יכולה להמשיך ולגדול בתוך קשר זוגי ארוך טווח או שסופה בכל המקרים להיכחד ולהיעלם? מהו סוד התשוקה המינית האינטימית שרק הולכת וגדלה? מתי פוליאמוריה היא רק עוד צורת בריחה מאינטימיות ומתי היא רלבנטית ומשמעותית? ההרצאה תכלול כיווני חשיבה ופעולה שמתאימים לאנשים שאוהבים לאהוב ולאנשי מקצוע סקרנים. ההרצאה משלבת שיח עם המשתתפים והמשתתפות ואפשרות לשאול שאלות. למי ההרצאה מתאימה? *לאנשים שאוהבים לאהוב. * לנשים ולגברים. * לזוגות וליחידים וליחידות. על המרצה – דורית בר יועצת מינית וזוגית, מפתחת השיטה פסיכותרפיה מינית הוליסיטית – שיטת ריפוי ייחודית שמשלבת גישות מעולם המערב כמו פסיכותרפיה, אימון וסקסולוגיה לצד גישות מעולם המזרח כמו יוגה-טנטרה, מדיטציה והילינג.

דורית חוקרת מיניות, אינטימיות ותודעה מעל 30 שנה וחולקת את ניסיונה בהרצאות, סדנאות ומסעות ריפוי אישיים וזוגיים. יוצרת ומפתחת אינטימיני – האקדמיה לאינטימיות מודעת. מלמדת לימודי תעודה בפסיכותרפיה מינית הוליסיטית לאנשי טיפול וחינוך יחד עם טיה שלם.

שתפו את הנדיבות

פרטים

תאריך:
נובמבר 23, 2018
זמן:
10:00 - 12:00
אירוע קטגוריה:

מקום

הבוטנים 54, סטודיו גפן, מתנ"ס
מרכז אומנויות הבמה ע"ש משה מאיר
פרדס חנה כרכור, 37073 Israel
+ מפת גוגל

אחר

חובה לאשר
אני מתחייב שהארוע מבוטח באופן מתאים ולא יהיו לי דרישות בעניין זה כלפי מארגני הפסטיבל
שמכם המלא
דורית בר
האימייל שלכם שנוכל לחזור אליכם
[email protected]
מספר הנייד שלכם במקרה שצריך לתקשר עמכם טלפונית
052-3622506
שתפו את הנדיבות