טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

חניכה לאם האלוהית

נובמבר 15, 2019 בשעות 12:00 - 15:00

מפגש מזין ומרפא, עם אנרגיית האם האלוהית, שנוכחת תמיד עבורנו להעניק לנו מאהבתה, נביא אור וריפוי לקשר הראשוני בחיינו, ונצא בחזרה לחיים עם חיבור שריר וקיים למקור אינסופי של הזנה בכל רגע ורגע. עם איה אור לב.

לכולנו תשוקה אמיתית ואותנטית להרחיב ולהעצים את החיבור שלנו למקור החיים.
להשקות את החיים שלנו כאן על פני האדמה ביותר חסד, יותר שמחה, יותר אהבה שלא תלוייה בדבר.

למדנו שהחיים כאן הם מוגבלים. שיש מידה "סבירה" של חסד, של שמחה, אפילו של מזל, ובטח ובטח של אהבה, שראוי שנצפה לה. שאין עבורנו אינסוף מכל אלו, וייטב אם נודה על מה שיש ולא נגזים בדרישה לעוד.

מערכת האמונות הזו תאמה את התדר של העולם הישן, ושירתה אותו היטב.

אבל בעולם שאנחנו חיים בו היום, תקרת הזכוכית התנפצה, ואנחנו מתעוררים להכרה בכך שהאינסוף נגיש לנו יותר מאי פעם, יחד עם ההכרה שאנחנו עצמנו האינסוף.

האם אתם מרשים לעצמכם לבקש אינסוף אהבה בחייכם? לשחות בבריכה של חסד כל יום, כל היום? האם אתם מרגישים ראויים לשמחה אינסופית, כשבחוץ העולם מספר סיפורים אחרים?

אני מזמינה אתכם למפגש מזין ומרפא, עם אנרגיית האם האלוהית, הלא היא אם כל האמהות, שקיבלה ייצוגים רבים לאורך השנים, בתרבויות שונות, אותה אם אלוהית ממנה כל אם אנושית ניזונה, ומעניקה מאהבתה לילדיה. ממנה נולד הכל, ואליה לכל אחד מאיתנו ישנו חיבור טבעי ואינהרנטי.

מזמינה אתכם להפתח לשדה חי ופועם של אהבה אינסופית, מרפאה ומזינה. שדה שבעקבות החניכה, יקבל עיגון בתוככם, ויוכל להמשיך להתחזק ולהזין אתכם יום יום. לא עוד תלויים בנשמות אחרות בכדי להלך בלב מלא ושמח, תוכלו להיות אתם עצמכם מקור של אהבה אינסופית פשוטה וטבעית.

כולנו נושאים בתוכנו זכרונות של חוסר מחוויית האמהות שחווינו בילדותנו. בין אם הם משמעותיים יותר או פחות, בין אם עברנו תהליך של השלמה, קבלה ושלום עם אמנו הביולוגית, ובין אם הנושא עדיין חי ופועם בשדה שלנו, מעצם היותה של אמנו הביולוגית, בת אנוש, בשר ודם, יכולתה לספק לנו חווית אמהות מושלמת, ללא רבב, איננה אפשרית. זהו טבעה של האמהות האנושית.

אלא שאותו קשר עם אמנו הביולוגית, על יופיו ואתגריו, הוא השער דרכו אנרגיית החיים זורמת אל חיינו עד היום. החיבור שלנו והקשר שלנו עם אמא – הוא בהתאמה מושלמת – הקשר שלנו עם החיים עצמם.

במפגש ניגע באותם מקומות אשר מבקשים להפתח לעוד חיים בתוך הקשר הזה, ונביא אליהם רפואה ואור.

ניפתח אל אנרגיית המקור האינסופית שנוכחת תמיד עבורנו להעניק לנו מאהבתה, ונצא בחזרה לחיים עם חיבור שריר וקיים למקור אינסופי של הזנה בכל רגע ורגע.

שימו לב – מרגע ההרשמה – האנרגייה מתחילה לעבוד בשדה שלכם, לכן ההמלצה היא להרשם מוקדם ולקבל כמה שיותר מהתהליך המוצע לכם.

ההשתתפות בחניכה היא למבוגרים בלבד.

החניכה תתקיים במרכז דיאן, רח' המושב 69 כרכור בקומה השנייה

להרשמה: https://lp.vp4.me/kfkj

ההשתתפות בחניכה מותנית בהרשמה מראש בלבד.

לשאלות: 054-5258280

נתראה בקרוב, באהבה,
איה

על איה אור לב:
מרפאה אינטואיטיבית אשר נחנכה לפני שנים לידע והרפואה של שושלת מרפאים מקסיקנית, מלמדת את שפת האור – גיאומטריה מקודשת, כוהנת של האם האלוהית על פני האדמה, רכשה ידע רב בתחום הפסיכותרפיה ממוקדת גוף, קונסטלציה משפחתית, Emotional release, ריפוי DNA, תדר התערבות אלוהית, sound healing ועוד. מנחה סדנאות וחניכות, ומלווה תהליכי חיים.

סדנא חווייתית

פרטים

תאריך:
נובמבר 15, 2019
זמן:
12:00 - 15:00
אירוע קטגוריה:
אתר
https://lp.vp4.me/kfkj

המארגנ/ת

איה אור לב
טלפון
054-5258280
דוא״ל
ayaorlev@yahoo.com

אחר

סוג החלל
בית
אפשרויות נוספות
רק בהרשמה מראש, למבוגרים בלבד
חובה לאשר
אני מתחייב שהארוע מבוטח באופן מתאים ולא יהיו לי דרישות בעניין זה כלפי מארגני הפסטיבל
שמכם המלא
איה אור לב
האימייל שלכם שנוכל לחזור אליכם
[email protected]
מספר הנייד שלכם במקרה שצריך לתקשר עמכם טלפונית
054-5258280
(חובה למלא)תיאור הארוע בתכניייה עד 12 מלים בלבד
מפגש מזין ומרפא, עם אנרגיית האם האלוהית, שנוכחת תמיד עבורנו להעניק לנו מאהבתה, נביא אור וריפוי לקשר הראשוני בחיינו, ונצא בחזרה לחיים עם חיבור שריר וקיים למקור אינסופי של הזנה בכל רגע ורגע.

מקום

מרכז דיאן, המושב 69
המושב 69
פרדס חנה כרכור, Israel
+ מפת גוגל

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Unknown column 'wp_postmeta.meta_value' in 'field list']
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS DISTINCT wp_posts.*, MIN(wp_postmeta.meta_value) as EventStartDate, MIN(tribe_event_end_date.meta_value) as EventEndDate FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta as tribe_event_end_date ON ( wp_posts.ID = tribe_event_end_date.post_id AND tribe_event_end_date.meta_key = '_EventEndDateUTC' ) WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'tribe_events' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-success' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-failed' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-schedule' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-pending' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-draft') ORDER BY EventStartDate DESC, wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 200

עד עכשיו

322

אירועים