טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

סיור מודרך בחנות טבע עם זהר וילסון

נובמבר 14, 2019 בשעות 19:30 - 20:50

לפני 15 שנה היו מעט מאוד בתי טבע בישראל. קהל הלקוחות שלהם היה בעיקר חובבי בירקנשטוק או אנשים עם בעיות בריאותיות או שניהם יחדיו. היה מבחר מצומצם של מוצרים וגם הירקות והפירות היו, במילים עדינות, די מסכנים ומצ’וקמקים. כיום המצב שונה – שפע של מוצרים והרבה מאוד חקלאים אורגניים שמספקים סחורה יפה לבתי הטבע.

מצד אחד השפע הזה מבורך – אפשרויות לגיוון תזונתי ובריאותי, אך מצד שני הסתננו גם מוצרים שאפשר בלעדיהם ובמקרים מסוימים אף עדיף בלעדיהם.

איך יודעים ואיך מסתדרים? כיצד מבינים מה יש במוצר וכיצד לקרוא נכון את התוויות? מה עושים עם כל מיני מוצרי מזון לא מוכרים? אלו בדיוק הסיבות שאני לוקח קבוצות לבתי טבע. התחלתי להנחות סיורים שכאלו לפני עשרים שנה בניו יורק ועשיתי “ייבוא אישי” של המסורת המבורכת הזו לארץ מכיוון שאנו זקוקים למידע הזה לא פחות, ואולי אף יותר, כיום בישראל.

“חנויות המזון הטבעי עלולות להיות מבלבלות – היי, אפילו הממשלה נראית מבולבלת בעניין ההיתרים האורגניים (למרות שזה נראה שהממשלה רגילה באופן טבעי להיות מבולבלת). אתם יכולים לסלק את חוסר הוודאות לגבי מוצרי מזון טבעיים בעזרת סיור בבית טבע עם יועץ הבריאות זהר צמח וילסון. הטיול הזה ילמד את המשתתפים כיצד לנווט בין המדפים ויציע טיפים לאכילה בריאה.” – TimeOut New York

אתם מוזמנים לסיור מודרך במבוך של ירקות, תוויות, מוצרים, ומחירים. לימדו מידע על האנרגטיות של המזון. קבלו טיפים על אכילה בריאה ודרכי הכנת ובישול מזון. עם האהבה וההתלהבות שלי מירקות ומזון לעולם לא תסתכלו יותר על אוכל באותה צורה.

אודות מנחה הסיור:
זהר צמח וילסון, CHHC, AADP
מורה ויועץ בגישת התזונה האינטגרטיבית. מייסד מרכז Alok Holistic Health, שהיה המרכז ההוליסטי הראשון בניו יורק בו שולבו יחדיו תזונה, בריאות הגוף, ורוחניות. מנחה ומרצה בתחום הבריאות והתזונה בארץ ובעולם. לימד והדריך ב-Institute for Integrative Nutrition בארה”ב. יועץ בריאות הוליסטית מוסמך על ידי ה-American Association for Drugless Practitioners AADP. חבר ב-Psi Chi, אגודת הכבוד הלאומית האמריקאית בפסיכולוגיה. בוגר תכנית ההכשרה בשיטת האקומי לפסיכותרפיה חווייתית. מדריך צ’י קונג מוסמך. יועץ הבריאות והתזונה בסדרת הטלוויזיה “לסדר את הראש” בערוץ 2. מגיש מגזין הרדיו תחושת בטן על תזונה ומה שמעבר. העורך המדעי וכותב ההקדמה של הספר תזונה אינטגרטיבית.

“רואים שזהר עושה את מה שהוא אוהב ומחובר, רואים זאת בעיניים שלו, בקולו ובהוויה שלו. הסיור חיזק אצלי את ההחלטה על שמירה בתזונה בריאה, הבנה טובה ומעמיקה בתחום הצריכה האורגנית, ובכלל להבין את השורות הקטנות שמאחורי המוצרים בחנויות. אני ממליץ לכל אדם לבוא וללמוד בצורה חווייתית ומענגת… וכמו כן ליהנות מהטעימות בסוף הסיור.” – בן יקיר

“דרך העיניים של זהר חנות הטבע הפכה ללונה פארק מרתק.” – ט. ד.

“היה מאוד מרגש – נקודת מפנה משמעותית. סיור בית טבע כמו שאתה עורך הוא ממש גלגל הצלה בסערה ואני מאמין שזה ילך ויתפתח.” – ד. פ.

“תודה רבה על ערב מהנה ואינפורמטיבי. למרות שאני כבר קונה שנים בבתי טבע, יצאתי עם טיפים מועילים מהסיור.” – א. ר.

“הסיור היה נהדר. למדתי שאפשר להפריז עם תרד, להמליח קטניות לאחר בישולן ודגנים לפני, לא לערבב דגנים בזמן הבישול, שאני יכולה להנביט בעצמי שעועיות, שאפשר לאכול את גרעיני האבטיח הלא קלויים יחד עם האבטיח, ושכרוב עלים מאוד בריא.” – ש. ס.

“זהר משדר בריאות, בריאות משדרת אמת, אמת משדרת אהבה, ואהבה היא מה שאנו מחפשים.” – א. ס.

“זהר הציג את הדברים בצורה מעניינת, יצירתית, ואפילו משעשעת. זו בוודאי הסיבה שהתכנים נגעו בי באופן עמוק וממשיכים להשפיע עלי. המרחב המעניק של זהר יצר הבנה.” – ד. ג.

https://www.zoharwilson.co.il/workshops/health-tour

הרצאה, סיור

פרטים

תאריך:
נובמבר 14, 2019
זמן:
19:30 - 20:50
אירוע קטגוריות:
,
אתר
https://www.zoharwilson.co.il/workshops/health-tour

המארגנ/ת

זהר וילסון
טלפון
0545248818
דוא״ל
zohar@zemach.org

אחר

סוג החלל
חלל ציבורי
אפשרויות נוספות
למבוגרים בלבד
חובה לאשר
אני מתחייב שהארוע מבוטח באופן מתאים ולא יהיו לי דרישות בעניין זה כלפי מארגני הפסטיבל
שמכם המלא
זהר וילסון
האימייל שלכם שנוכל לחזור אליכם
[email protected]
מספר הנייד שלכם במקרה שצריך לתקשר עמכם טלפונית
0545248818
(חובה למלא)תיאור הארוע בתכניייה עד 12 מלים בלבד
הבלבול סביב נושא התזונה גדול מאוד. בסיור נגלה מה כדאי ומה מזיק וכיצד לגוון ולשפר

מקום

טבע כרכור
המייסדים 54
פרדס חנה כרכור, Israel
+ מפת גוגל

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Unknown column 'wp_postmeta.meta_value' in 'field list']
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS DISTINCT wp_posts.*, MIN(wp_postmeta.meta_value) as EventStartDate, MIN(tribe_event_end_date.meta_value) as EventEndDate FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta as tribe_event_end_date ON ( wp_posts.ID = tribe_event_end_date.post_id AND tribe_event_end_date.meta_key = '_EventEndDateUTC' ) WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'tribe_events' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-success' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-failed' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-schedule' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-pending' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-draft') ORDER BY EventStartDate DESC, wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 200

עד עכשיו

322

אירועים