טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

שתי פנסיונריות מחפשות שניים סינים עם כינור גדול

נובמבר 16, 2019 בשעות 19:00 - 21:00

שלושה שבועות בסין בטיול עצמאי.

אחותי, הלה הדאיה, ואנוכי, ורדה גיל, יצאנו לטייל בסין בטיול עצמאי. כמיטב המסורת של הטיולים הקודמים שלי, התארחנו בבתים של סינים, טיילנו ברכב וברגל, נרטבנו בגשם, הלכנו לאיבוד, עמדנו בתורים יחד עם המוני ביתסין, גילינו מקומות מופלאים, "שוחחנו" בעזרת מתורגמן אלקטרוני ובעיקר פגשנו את סין האניגמטית. עד היום אני לא מבינה אותה. אולי רק קצת.
וגם מצאנו שניים סינים.
על הכל בהרצאה מלווה בתמונות.
ורדה גיל לוקחת אותנו לסין שלה: "כבר חשבנו לוותר על טרסות האורז, ואז פגשנו ביום רביעי בכפר את ג'וני ואלי. הם אמרו שהם מתכננים לנסוע ולחזור באותו יום. נשמע לי מוזר כי ידעתי שזו נסיעה ארוכה למדי משילין. ובשבת אנחנו לא נוסעות. וצריך להגיע לקונמינג מוקדם ביום שישי כדי להתארגן. החלטנו לקחת צ'אנס והצענו להצטרף אליהם ולחסוך בעלויות כשצריך לשכור רכב. הם שמחו על ההצעה. ביום חמישי בלילה הגענו להוסטל שאלי הזמינה. כבר היה ברור שנישאר כאן עד ראשון. גם הם ביטלו כרטיס רכבת והחליטו להישאר עד שבת בבוקר.
שתי פנסיוניות מטיילות עם זוג צעיר שהיו יכולים להיות הילדים שלנו. אבל ההיכרות שלהם עם סין (מורים לאנגלית מזה ארבע שנים) והסינית המספקת של ג'וני הפכו אותם להורים שלנו.
אנחנו עדיין באמצע הביקור באזור אבל לא מצטערות לרגע. דרך יפה לבלות את השבת.

www.rishonim.house

הרצאה

פרטים

תאריך:
נובמבר 16, 2019
זמן:
19:00 - 21:00
אירוע קטגוריה:

המארגנ/ת

ורדה גיל
טלפון
052-8515133
דוא״ל
vardagil2002@gmail.com

אחר

סוג החלל
חלל ציבורי
אפשרויות נוספות
שומר שבת, ארוע נגיש, ידידותי למשפחות וילדים
חובה לאשר
אני מתחייב שהארוע מבוטח באופן מתאים ולא יהיו לי דרישות בעניין זה כלפי מארגני הפסטיבל
שמכם המלא
אירית אורן
האימייל שלכם שנוכל לחזור אליכם
[email protected]
מספר הנייד שלכם במקרה שצריך לתקשר עמכם טלפונית
054-6664118

מקום

בית הראשונים, הדקלים 92
בית הראשונים מרכז ל פרדס חנה
פרדס חנה כרכור, Israel
+ מפת גוגל

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Unknown column 'wp_postmeta.meta_value' in 'field list']
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS DISTINCT wp_posts.*, MIN(wp_postmeta.meta_value) as EventStartDate, MIN(tribe_event_end_date.meta_value) as EventEndDate FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta as tribe_event_end_date ON ( wp_posts.ID = tribe_event_end_date.post_id AND tribe_event_end_date.meta_key = '_EventEndDateUTC' ) WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'tribe_events' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-success' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-failed' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-schedule' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-pending' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-draft') ORDER BY EventStartDate DESC, wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 200

עד עכשיו

322

אירועים