טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

OMM דקה של מדיטציה בשקיעה – שימו ♥ לעדכונים בגלל מזג האוויר

נובמבר 15, 2019 בשעות 16:00 - 17:30

שימו ♥ – עקב מזג האוויר ההרצאה תתקיים בחלל סגור ולכן מספר המקומות מוגבל (תכננו לקיים אותה בחצר אבל יש סיכוי טוב לגשם). אנא הגיעו לפני הזמן כדי לתפוס מקום, מספר המקומות מוגבל וההשתתפות על בסיס מקום פנוי.

את ההרצאה והתרגול יעביר אסף פרסיה, OMM Trainer והבעלים של "חדקרן בית השראה". בהרצאה OMM דקה אחת של מדיטציה נלמד כיצד לקחת רגע לעצמנו בכל פעם שאנו זקוקים לכך, להיטען ולהפוך כל רגע בחיים למשמעותי יותר. שיטת OMM יכולה לסייע לנו להיות נוכחים ברגע הזה, להפחית את הרגשות השליליים את רמות המתח והסטרס. זוהי שיטה פשוטה ומעשית הבנויה מחמישה שלבים אותם נלמד בהרצאה, לפי ספרו של המנטור האיטלקי פטריציו פאולטי OMM דקה אחת של מדיטציה (הוצאת חדקרן, 2018).
שיטת OMM מתאימה במיוחד לתקופתנו ומאפשרת לנו להירגע תוך כדי הדברים. גם אם אנחנו מוצאים את עצמנו עמוסים בגירויים, בהודעות, במשימות, ובלחצים שרק הולכים וגוברים, בעזרת התרגול נוכל ללמוד לקחת רגע לעצמנו ולמצוא שוב את המרכז שלנו.

מה כבר יכול לקרות בדקה?
אנחנו חיים על המסלול המהיר. הכל מסביבנו מתקצר ונדחס במטרה להספיק יותר, לפנות יותר זמן ולהסתנכרן עם הקצב המטורף של העולם המודרני. כיום יותר מתמיד עלינו ללמוד להירגע תוך כדי הדברים. OMM – דקה אחת של מדיטציה הוא תרגול פשוט ומעשי בן 5 שלבים שניתן לתרגל בכל זמן ובכל מקום, על מנת למצוא שוב את השלווה הפנימית, את המיקוד והאנרגיה בכל פעם שאנו זקוקים לכך.

ההרצאה בשילוב עם מספר תרגולים, באופן שמתאים לכולם, אין צורך בניסיון קודם. הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי.

https://hadkeren.co.il/

הרצאה, סדנא חווייתית

פרטים

תאריך:
נובמבר 15, 2019
זמן:
16:00 - 17:30
אירוע קטגוריות:
,
אתר
https://hadkeren.co.il/

המארגנ/ת

אסף פרסיה
טלפון
054-8356130
דוא״ל
asaf@hadkeren.co.il

אחר

סוג החלל
בית
אפשרויות נוספות
למבוגרים בלבד
חובה לאשר
אני מתחייב שהארוע מבוטח באופן מתאים ולא יהיו לי דרישות בעניין זה כלפי מארגני הפסטיבל
שמכם המלא
אסף פרסיה - חדקרן בית השראה
האימייל שלכם שנוכל לחזור אליכם
[email protected]
מספר הנייד שלכם במקרה שצריך לתקשר עמכם טלפונית
054-8356130

מקום

בית נדיר, גן עוז 28
גן עוז 28
פרדס חנה כרכור, Israel
+ מפת גוגל

שגיאה במסד הנתונים של וורדפרס: [Unknown column 'wp_postmeta.meta_value' in 'field list']
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS DISTINCT wp_posts.*, MIN(wp_postmeta.meta_value) as EventStartDate, MIN(tribe_event_end_date.meta_value) as EventEndDate FROM wp_posts LEFT JOIN wp_postmeta as tribe_event_end_date ON ( wp_posts.ID = tribe_event_end_date.post_id AND tribe_event_end_date.meta_key = '_EventEndDateUTC' ) WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'tribe_events' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-success' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-failed' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-schedule' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-pending' OR wp_posts.post_status = 'tribe-ea-draft') ORDER BY EventStartDate DESC, wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 200

עד עכשיו

322

אירועים